Nasza piękną sale można również wykorzystać  do innego typu imprez okolicznościowych niż wesela. Wielokrotnie organizowaliśmy imprezy takie jak chrzciny, urodziny czy osiemnastki. Zaplecze techniczne pozwala zorganizować huczną imprezę jak i spokojne rodzinne spotkanie. Wszystko zależy tylko i wyłącznie od Państwa życzenia.

SPRAWDŹ wolnE terminY

Skontaktuj się z naszym kierownikiem sali aby dowiedzieć się o wolnych terminach oraz otrzymać oferte dostosowaną do Twoich potrzeb!

Urodziny

Drugi, trzecie? Osiemnastka? a może czterdzieskaste? Każde urodziny warte są świętowania. W naszej sali już nie jeden raz gościliśmy tego typu imprezy. I zawsze wychodziły wyśmienicie.

Chrzciny

Chrzest to jedna z najważniejszych uroczystości rodzinnych. Samo opieka nad dzieckiem jak i przygotowanie do chrzcin już jest bardzo czasochłonne, a tu jeszcze trzeba przygotować uroczysty obiad dla najbliższej rodziny. Może chociaż taką drobną rzecz warto ściągnąć sobie z głowy i wykorzystać do tego Naszą resturacje. Gościliśmy dziesiątki tego typu imprez w naszej resturacji.

Inne imprezy

Wystrój naszej sali jest uniwersalny. I łatwo możemy go dostosować również do każdego innego typu imprezy. Potrzebują Państwo sali, z wyśmienitą kuchnią? A może chcą Państwo również potańczyć? Jeżeli tak to zapraszamy do kontaktu. 

Nasza sala

Masz pytania?