Restauracja Gość w dom prowadzi usługi gastronomiczne i hotelowe od roku 2011. Opierają się głównie na przygotowaniu imprez: wesela, komunie, przyjęcia okolicznościowe i firmowe. 

Oferujemy  naszym gościom wyjątkowe potrawy przygotowane w oparciu o produkty od regionalnych dostawców. W roku 2017 zostaliśmy zaproszeni do programy Kuchenne Rewolucje i po udziale w nim , rozszerzyliśmy zakres usług o wprowadzenie cateringu i sprzedaż gotowych wyrobów w słoikach oraz wyjątkowe dania z dziczyzny. 

W Naszej gminie i nie tylko,  jesteśmy bardzo dobrze rozpoznawalnym przedsiębiorcą, z naszych usług korzysta nie tylko klient indywidualny ale również klient biznesowy. 

Wprowadziliśmy usługi w zakresie organizacji warsztatów kulinarnych i szkoleń dietetycznych z organizujemy cykle  aktywnego wypoczynku dla rodzin i turystów.

Dużą  atrakcją jest Szlak Drewnianych Kościołów ( jeden z nich znajduje się obok naszej restauracji ) oraz rzeka Obra i jezioro Błędno,  jak również bardzo piękne krajobrazowo ścieżki rowerowe i piesze. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszymi propozycjami i skorzystania z naszej oferty.

Sprwadź wolnE terminY

Skontaktuj się z naszym kierownikiem sali aby dowiedzieć się o wolnych terminach oraz otrzymać oferte dostosowaną do Twoich potrzeb!